INFORMASJON RUNDT LANGESUND-SAMLINGA!

Velkommen til trivsels-og treningssamling! Skjærgårdshallen ligger ved siden av Badeland i Langesund og Quality Hotel & Resort Skjærgården (Stathelleveien 35, Langesund, 3970 SKIEN)

01

Program lørdag:

0930-0945      Oppmøte Quality Hotel & Resort

1000-1200      Trening i Skjærgårdshallen (like ved siden av hotellet)+ forfølgelses-løp-kvalik

1200-1330      Innsjekking/lunsj/ta med matpakke !

1400-1600      Trening: lengde, høgde, hekk, kule og spyd/liten ball + forfølgelses-løpsfinale

1600-1800      Friaktivitet – bading i Badeland og pizza underveis

1900-2000      Sosiale aktiviteter (konkurranser med mer)

Program søndag:

0830-0930      Frokost

0930-1000      Utsjekk

  • Trening («Team Athletics»-konkurranse)
    • Friaktivitet – bading i Badeland, hjemreise

Overnatting og romfordeling:

Ungene deler rom, og enkelte rom har barn frå begge klubbar. Vi har to 5-mannsrom.

Rom 1: Ewa Dessers-Margas, Freya Dessers-Margas,  Julie Tau, Anna Thomassen (4-rom)

Rom 2: Selma Folkedal, Dominika Hawryluk, Amelia Løgavlen, Amanda Frøynes (4-rom)

Rom 3: Jacob Thomassen, Karsten Jacobsen, Brage Henden Nybakk, Gaute Aa.Andreassen  (4-)

Rom 4: Inge Grelland, Vetle Mathisen, Simen Petterson, Tobias H. Nilsen, Michael H.Olsen (5-)

Rom 5: Aurora Gudem Wegger, Celine V.Thomassen, Marie Andrup-Næss, Nora Gervin (4-rom)

Rom 6: Adrian Malinowski, Jakob Aker-Svendsen, Johannes Breen, Ole Tau, Erling Egtvedt (5-)

Rom 7: Ståle Jan Frøynes (enkeltrom)

Rom 8: Andrea Madsen Eide, Astrid Egtvedt, Frida Andrup-Næss (3-mannsrom)

Rom 9: Mari Enger Malvåg,  Ane Bergsholm, Sara Meland, (3-mannsrom)

Rom 10: Heidi Andrup-Næss (enkeltrom)

Rom 11: Frode og Elisabeth Bergsholm, Lotte Bergsholm (3-mannsrom)

Rom 12: Rikard Aker-Svendsen (enkeltrom)

Rom 13: Lars Erik Bakke og Cornelius Bakke (dobbeltrom)

Rom 14: Espen og Astrid Smedsrud («hunderom», dobbeltrom)

Rom 15: Åsa Thomassen (enkeltrom)

Rom 16: Katrine Jacobsen (enkeltrom)

Rom 17: Kai Nybakk (enkeltrom)

 

NB: hotellet har fått denne romlista, og viss det er feil her, må dere gå via meg for å endre!!

 

Betaling: egenandeler barna er kr. 500,- pr. pers.(uansett klubb) for barna på rom 1-9, og det skal innbetalast til Sem friidrett seinast kommande tirsdag til: Sem IF friidrett, pb. 35, 3107 Sem, bankkonto 2400.07.22363.

Vi betaler samla for dei aktuelle romma, og avregner deretter mellom klubbane.

Alle på rom 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 og 17 gjør opp for rommet direkte til hotellet!

 

Egenandel inkluderer inngang til aktivitetene i Badeland begge dager og pizza lørdag kveld.

Klubbene betaler for øvrige hallkostnader.

 

Vennleg helsing Ståle Jan Frøynes /  froynes@online.no / mobil 90141998.dnb_n